POMOC TECHNICZNA

Zadzwoń: 515-182-902

Projekty kategoria: Oprogramowanie

101lights.pl

Wdrożenie sklepu internetowego z własnymi płatnościami online, zintegrowany z nowoczesnym i przyjaznym dla użytkownika systemem sprzedaży z obsługą magazynów, Allegro, Facebook oraz najważniejszymi Kurierami. Wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne. Projekt dostosowany do tabletów, smartfonów i innych urządzeń przenośnych.
Czytaj dalej

osCommerce

Moduł ten automatycznie dodaje do produktów w sklepie kody kreskowe , które później można wydrukować na drukarce etykiet i okleić wybrany towar. Moduł ten znacznie upraszcza identyfikację towaru zwłaszcza kiedy pracownik jest nowy i niezaznajomiony do końca z gamą produktów. Można użyć kolektora batchowego lub urządzenia przenośnego z wbudowanym aparatem np. smartfon lub tablet.
Czytaj dalej

GymAssistant

Łatwe do użycia, przystępne „Kompletne rozwiązanie” Realnie niższe koszty obsługi klienta, administracji obiektu, zarządzania personelem. Tak w skrócie można przedstawić korzyści finansowe płynące z użytkowania naszego systemu. GymAssistant sprawia, że zarządzanie Twoim biznesem, jego finansami oraz zasobami jest przejrzyste i efektywne. GymAssistant ułatwia kontrolowanie i rejestrację wejść na obiekt, w tym czasie pracownicy recepcji mogą…
Czytaj dalej