POMOC TECHNICZNA

Zadzwoń: 515-182-902

O firmie

kilka słów o mnie

company-1

Ponad 16 lat doświadczenia w branży IT

Od ponad 16 lat działam w branży IT. Specjalizuję się w kompleksowej obsłudze informatycznej Klientów biznesowych. Swoje usługi kieruję przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych. Zapewniam profesjonalne działania niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy. Moją największą zaletą jest indywidualne podejście do każdego Klienta oraz dopasowanie najkorzystniejszych rozwiązań spełniających jego potrzeby. Doświadczenie, głęboka wiedza merytoryczna oraz profesjonalizm gwarantują najwyższą jakość świadczonych przeze mnie usług.

Oferuję współpracę zarówno na zasadzie stałych zryczałtowanych umów serwisowych oraz doraźnych pomocy w nagłych sytuacjach awaryjnych. Funkcjonowanie Państwa działalności we współczesnym świecie jest coraz bardziej zależne od infrastruktury informatycznej. Wraz z jej wzrostem, użytkownicy potrzebują profesjonalnej i wyspecjalizowanej pomocy z zakresu usług informatycznych. Jednym z takich rozwiązań jest outsourcing informatyczny, będący idealnym rozwiązaniem dla firm i instytucji, w których stworzenie etatu dla profesjonalnego informatyka jest niezasadne ekonomicznie.

Certyfikaty, które otrzymałem są tego potwierdzeniem. Staram się być na bieżąco z aktualnymi publikacjami dotyczącymi mojej dziedziny.

wybrane usługi

1
Projektowanie stron www

Przygotowuję strony internetowe każdego typu - od prostych 'wizytówek', do witryn przystosowanych do samodzielnego zarządzaną treścią (CMS) i sklepów internetowych.

2
OUTSOURCING IT

Specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych. Celem firmy jest budowanie trwałych relacji z naszymi klientami poprzez zapewnienie pełnego wsparcia informatycznego w firmie.

3
doradztwo

Zapewniam doradztwo przy wyborze sprzętu komputerowego, usług czy aplikacji. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie wdrażania rozwiązań informatycznych dla firm.