POMOC TECHNICZNA

Zadzwoń: 515-182-902

To Nie Boli Tattoo

Tonieboli jest nowym studiem, które nie powiela schematów. Podążamy z duchem czasu. Używamy tylko nowoczesnych rotacyjnych maszyn oraz najlepszych farb.

Możecie być pewni, iż w naszym studiu spotkacie się z pasja, pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem, a także niepowtarzalną atmosferą pracy.
Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić nawet najtrudniejsze życzenia naszych Klientów.Gwarantujemy bezpieczeństwo i fachową pomoc.
Oprócz gotowych katalogowych wzorów oferujemy indywidualne projekty. Poprawiamy i zakrywamy stare niefachowo wykonane tatuaże. Pomagamy w doborze wzorów tatuażu. Stawiamy na oryginalność, staramy się nie powielać wzorów.
Higiena
Przede wszystkim bezpieczeństwo. Studio znajduje się pod ścisłą kontrolą Sanepidu. Wszystko po to żeby praca była wykonywana przy zachowaniu jak najwyższych zasad higieny.
Ważne jest zarówno bezpieczeństwo klienta jak i osoby wykonującej zabieg.

Bezpieczne i nowoczesne studio tatuażu nie może funkcjonować bez potrzebnego sprzętu oraz niezbędnych środków do dezynfekcji. Przy zabiegu w studiu wykorzystywane są wyłącznie materiały jednorazowego użytku.